Marka imajınızı geliştirin.

 Marka imajı, sadece havalı bir logo veya iyi yerleştirilmiş bir reklamdan çok daha fazlasıdır. Ürün ve hizmetlerimiz ile marka imajınızı geliştirin.

Hedef Kitlenizi Belirleyin

Hizmetleriniz veya ürünleriniz için hedef kitleyi belirlemek, marka imajı oluşturma sürecinizin, özellikle pazarlama çalışmalarının tüm alanlarını etkileyecek ve fayda sağlayacak bir uygulamadır. 

Misyonunuzu Geliştirin

Şirketinizin en çok tutku duyduğu şeyin açık bir ifadesini yani misyonunuzu oluşturmak en önemli şeydir. Misyonunuzu ve misyon cümlenizi geliştirerek, markanızı hedef kitlenize en doğru şekilde yansıtıyoruz.

Rakiplerinizi Analiz Edin

En büyük marka imajı oluşturma hedeflerinden biri de rakiplerden farklılaşmadır. Bir müşteriyi ikna etmek için farklılıkları öne çıkaracak çalışmalarımızdan faydalanın.

Yeni Teknoloji Ürünlerimiz ile Farklılaşın.

Snapper

Markanıza özel Snapchat ve Görüntü Filtreleri ile müşterilerinize eğlenceli bir deneyim yaratın, markanızı ölümsüzleştirin.

Detaylar

Socialmat

Markanız Twitter ve Instagram’dan paylaşıldığında veya müşterileriniz istediğiniz bir eylemi gerçekleştirdiğinde onlara hediyeler vererek marka imajınızı ve müşteri deneyiminizi geliştirin.

Detaylar

Visionmat

Socialmat ve Snapper’ın bir arada kullanılabildiği Visionmat ile hediyeler dağıtın, vizyonunuzu müşterilerinize aktararak marka prestijinizi güçlendirin.

Detaylar

Inovanka hizmet ve ürünleri ile Müşteri Deneyiminizi geliştirmek için hemen iletişime geçin.