Markanızın değerini Müşteri Deneyimi ile arttırın.

Mutlu müşteriler deneyimlerini bir çok kişiye, mutsuz müşteriler ise çok daha fazla kişiye anlatır.

Daha Başarılı bir Marka Olmak İçin

Araştırma şirketlerinin verilerine göre müşteri deneyiminizi geliştirmek, markanıza %84 oranında gelir artışı ve %79 oranında daha az maliyet fırsatlarını sunabilir.

Müşteri Deneyimi vizyonunuzu oluşturun.

Mükemmel bir Müşteri Deneyimi tasarlamak için sunduğumuz stratejinin en önemli parçalarından biri, müşteri odaklı bir vizyon geliştirmektir. Müşteri Deneyimi Vizyonu, markanızın geleceğe daha güvenli bakmasını sağlayacaktır.

Müşterilerinizi çok iyi tanımlayın.

Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini tam olarak anlayarak üretilen çözümler, markanızın başarısına doğrudan etki eder. Bu yüzden, Müşterilerinizi tam anlamıyla tanımanıza yardımcı olacak Müşteri Personalarının Belirlenmesi son derece önemlidir.

Müşterileriniz ile duygusal bağ kurun.

Satışlardan önce ilişki geliştirmeye odaklanın. Çünkü müşteriler, geliştirilen Marka Toplulukları ile markaya duygusal olarak bağlanmakta ve markayı en az 3 kat daha fazla önermektedir. Bununla birlikte yeniden satın alma olasılıkları da 3 kat artmaktadır.

Ve Büyük Ödüle Ulaşın.

Mükemmel bir Müşteri Deneyimi oluşturma stratejisine uygun olarak, online ve offline kaynakların, ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi Markanıza ayrıcalık katar. Verilen emeklerin karşılığını; Müşteri Memnuniyeti, Ciro ve Kârlılık Artışı olarak alırsınız.

Yeni Teknoloji Ürünler ile Müşteri Deneyiminizi Geliştirin.

Teknoloji, müşteri deneyimini etkilemeye ve şekillendirmeye devam edecek. Teknolojiyi müşteri odaklı kullanarak fark yaratın.

Snapper

Markanıza özel Snapchat ve Görüntü Filtreleri ile müşterilerinize eğlenceli bir deneyim yaratın, markanızı ölümsüzleştirin.

Detaylar

Socialmat

Markanız Twitter ve Instagram’dan paylaşıldığında veya müşterileriniz istediğiniz bir eylemi gerçekleştirdiğinde onlara hediyeler vererek marka imajınızı ve müşteri deneyiminizi geliştirin.

Detaylar

Visionmat

Socialmat ve Snapper’ın bir arada kullanılabildiği Visionmat ile hediyeler dağıtın, vizyonunuzu müşterilerinize aktararak marka prestijinizi güçlendirin.

Detaylar

Inovanka hizmet ve ürünleri ile Müşteri Deneyiminizi geliştirmek için hemen iletişime geçin.