Biz Kimiz?

2013 yılından itibaren hizmetlerimizi kurum & kuruluş, marka ve startuplar ile buluşturuyoruz. 

Bakış açısı yenilikçi olan firmalar ile birlikte sürekli gelişerek, profesyonel yaklaşımlarımız sayesinde müşterilerimize çeşitli faydalar sağlamaya devam ediyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimizi bizi harekete geçirici bir araç olarak kullanıyor, her zaman daha iyisini başarmak için çalışıyoruz. 

Farkımız?

Kültür, inovasyon ve pazarlamayı bir arada kullandığımızda başarıya olan büyük etkisini gördük. Bu temelde bütünleyici bir yaklaşım sunulduğunda şirketiniz ; Yetenekli kişileri çeker, onları içeride tutar, onları teşvik eder. Ürün ve hizmet kalitesi artar, müşteri deneyimi gelişir, daha faydalı ürün ve hizmetler ortaya çıkar, müşteriler şirketinizi sever, bağlanır ve çevrelerine aktarırlar.

İnsanlar gelişen şirketleri ödüllendirirler.

Motivasyonumuz?

Inovanka motivasyonu

İnsanlığa faydalı girişimleri büyütmek ve onlara aktarmak için varlığımızı sürdürüyoruz.
Kültür,  İnovasyon, Pazarlama formülümüz ile favori marka ve girişimler yaratmak, insanlığa ve dünyaya büyük katkılarda bulunarak iz bırakmak için kendimizi adıyoruz.

Değerlerimiz?

Favori Markalar yaratmak için; büyük düşünür , geliştirir, daha iyi bir dünya için değer yaratır, herkes için özgürlüğün hayalini kurar, merak eder & gelişir & büyür, barışı ve eşitliği korur, birlikte yardımlaşarak hareket eder, en önemli ihtiyaçlara odaklanır & karşılar, güvenli bölge yaratır, keyif alarak ve mutlulukla çalışır, fark yaratacak sonuçlar almaya odaklanırız.

Inovanka - Marka geliştirme ve büyütme ajansı