Biz Kimiz?

2013 yılından itibaren pek çok kurum & kuruluş, marka ve startup ile çalışmaya devam ediyoruz.

İşinde uzmanlaşmış takım arkadaşları olarak; ”Az toplantı-iletişim yükü, çok fayda” prensibimizle zamanımızı en verimli şekilde kullanıyor, edindiğimiz bilgi, yetenek ve tecrübelerimizle her zaman verisel olarak daha iyisini başarmak için çalışıyoruz. Kendi alanlarında uzman bir freelancer ekip olarak, online iş ve hedef takibi sistemimizle performans odaklı olarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

Siz de kendinizi dijital pazarlama, marka geliştirme ve yazılım alanlarında tecrübeli ve başarılı olarak görüyorsanız, ekibimize katılmak için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farkımız?

Kültür, inovasyon ve pazarlamayı bir arada kullandığımızda başarıya olan büyük etkisini gördük. Bu temelde bütünleyici bir yaklaşım sunulduğunda şirketiniz ; Yetenekli kişileri çeker, onları içeride tutar, onları teşvik eder. Ürün ve hizmet kalitesi artar, müşteri deneyimi gelişir, daha faydalı ürün ve hizmetler ortaya çıkar, müşteriler şirketinizi sever, bağlanır ve çevrelerine aktarırlar.

İnsanlar gelişen şirketleri ödüllendirirler.

Motivasyonumuz?

Inovanka motivasyonu

Türkiye’de ve bölgemizde ”Marka ve İş Geliştirme” denilince ilk akla gelen, lider firma olmak. Teknoloji alanında yeniliklere imza atmak.

Değerlerimiz?

Büyük ve farklı düşünürüz

Zamanımızı en verimli şekilde kullanırız

Özgür çalışma ortamlarında en kaliteli işleri üretiriz

Sürekli merak eder & gelişir & büyürüz

Eşitliği koruruz

Yardımlaşarak hareket ederiz

En önemli ihtiyaçları karşılarız

Keyif alarak çalışırız

Fark yaratacak verisel sonuçlara odaklanırız

Inovanka - Marka geliştirme ve büyütme ajansı
Call Now ButtonYıldızınız Parlasın 🌟