Carphone Warehouse Google Pixel Hakkında Baklayı Ağzından Çıkardı

Carphone Warehouse Google Pixel Hakkında Baklayı Ağzından Çıkardı

Ticari ortaktan kapsamlı Google Pixel sızıntısı;

Kanadalı taşıyıcı markası Bell, Pixel ve Pixel XL görüntülerini sızdırdığından beri her ne kadar suçlu görünse de, Carphone Warehouse markayı bu konuda geçmeyi başardı. Forumlardan da görülebileceği gibi CPW, Google Pixel ve Pixel XL hakkında ayrıntılı görüntü ve özellik içeren sayfalar oluşturdu. pixel_1475474393211

 Sızdırılan özelliklere bakılacak olursa, önceki sızıntıların doğruluğu kanıtlanmış gibi görünüyor.

Pixel XL, 2560×1440 AMOLED ekrana sahip, Gorilla Glass 4 kullanan ve 2450 mAh batarya içeren 5.5 inçlik bir telefon olarak listelendi. Standart Pixel ise 1920×1080 AMOLED ekran, Gorilla Glass 4 ve 2770 mAh batarya özellikli 5 inçlik bir telefon olarak görüntülendi. İki ürünün ortak özellikleri arasında ise, f/2.0 açıklığa sahip ve 1.55 micron pixelli 12MP’lik arka kamera, 8MP’lik ön kamera, parmak izi okuyucu, Snapdragon 821 işlemci, 4GB RAM ve 32 ya da 128GB depolama alanı seçenekleri bulunmaktadır.

MicroSD girişi de tanıtılan özelliklerden – ancak bunun üzerinde durmayacağız. Ön tanıtım sayfaları genelde yer tutucu bilgiler içerdiğinden, bilgilerin doğruluğu konusunda dikkatli olmak istiyoruz. Sayfalara göz gezdirirken şimdiden birkaç imla hatası ve tuhaflık yakaladık.

CPW ayrıca, önceki sızıntıların aksine, daha net ürün görüntüleri paylaşmıştır.

Fotoğraflarınız, daha zeki

Mükemmel bir fotoğraf çekmek artık çok kolay. Düşük ışıkta bile net resimler çekin. Smartburst yardımı ile hareketleri canlı yakalayın. Google Photos, daha hızlı bir paylaşım için fotoğraflarınızı yedekler ve organize eder.

Pil şarj süresi, daha kısa

Telefonunuzu hızlı şarj etmeniz gerektiğinde çevrilebilir USB C tipi şarj aleti, yalnızca 15 dakikada bataryanızı 7 saat dayanacak biçimde şarj eder. Telefonunuzu kullanmadığınızda ise Doze, batarya ömrünü uzatmak için telefonunuzu otomatik olarak uyku moduna alır.

Kendi kişisel Google Asistanınız

Sorular sorun. Görevler verin. Başlamak için sadece ‘OK Google’ cümlesini söyleyin ya da giriş düğmesine basılı tutun. Cihazınızın kullandıkça daha yararlı hale geldiğini göreceksiniz. Kendi kişisel Google’ınız her zaman yardımınıza hazır.

Pixel ile tanışın

google-pixel-en-hizli-android-telefon-olacak

Google Pixel

Google’ın gücü parmak uçlarınızda. Her dokunuş, her etkileşim, her an – artık daha kolay. Pixel, iki farklı boyut seçeneği ile karşınızda.

Yeni Pixel ve Pixel XL hakkında Google’dan öğreneceğimiz daha çok şey var, ama bu sızıntının perdeyi öncekilerden daha fazla araladığı ortada!

Kaynak: AndroidCentral

0

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.