Criteo Reklamları

Criteo Yapay Zekası İle Dijital Performans Pazarlaması

Criteo; Journey, N11, HepsiBurada, Trendyol, Sephora gibi önemli markaların da içinde olduğu +19.000 marka tarafından kullanılmaktadır. Sürekli öğrenme ve  makine öğrenme teknolojisi ile kampanya performanslarının sürekli olarak iyileşmesini sağlar. İnternet reklam yatırımlarınızı en verimli hale getirir ve ROI oranlarınızı ciddi oranlarda arttırır.

 

Criteo Nedir? Avantajları Nelerdir?

  • Yeni Müşteri Kazanımı ve Alakalı kitlenin Yeniden Hedeflenmesi (Retargeting) ile 360 derece kapsamlı bir hedefleme stratejisi fırsatı sunar.
  • Marka bilinirliğini yükseltme, website trafiğinizi, online satışları ve internet form dönüşümlerini arttırma hedeflerinize katkı sağlar.
  • Criteo Premium Reklam Ağı rekabette öne geçirir. Reklamlarınız en etkili şekilde Google, Facebook & Instagram, AppNexus, Yahoo vb. ağlarda +18.000 yayıncı web sitesinde yayınlanır. Önemli dönüşümler elde etmeniz sağlanır.
  • Criteo’nun algoritması sayesinde kişiselleştirilmiş, dinamik reklamlarınız üstün performans gösterir.

Criteo Başarı Öykülerine Tanık Olun

Trendyol - Criteo Başarı Öyküsü

Trendyol, Criteo Reklamları ile mobil satışlarının payını 2.4 kat arttırdı.

N11 - Criteo Başarı Öyküsü

N11, Criteo Reklamları ile %25 daha az maliyet ile, mobil satışlarında %358, masaüstü satışlarında %50 artış sağladı.

Journey - Criteo Başarı Öyküsü

Journey, Criteo reklamları ile satışlarını %58 arttırdı.

Sephora- Criteo Başarı Öyküsü

”Marka Bilinirliğimizi ve Dönüşüm Oranlarımızı arttırma amacı ile birçok partner ve strateji araştırmıştık. Şimdi Criteo ile müşterilerimizin tüm yolculuğunda anlamlı mesajlarla ulaşabildiğimiz bir sistemimiz var” – Simone Sancho, Digital Marketing & CRM Executive – LATAM, Sephora

Criteo Hizmetlerimiz ile Siz de Satışlarınızı Arttırın

Makine öğrenimi ve sürekli öğrenmeyle birlikte en doğru müşteri adaylarınıza kişiselleştirilmiş reklamlar ile ulaşıyor, web sitenizi ziyaret eden ve satın almayan ortalama %98'lik ziyaretçi kitlenize en doğru şekilde yaklaşarak yatırım geri dönüşlerinizi arttırıyoruz.