Welcome to Blog

Müşteri Sadakati Arttıran 7 Trend

Müşteri Sadakati Arttıran 7 Trend

3Cinteractive’e göre, markaların 64%’ü geçtiğimiz yıl içinde sadakat program üyeliklerinde bir artış gözlemlemiştir. Sadakat programları, geleneksel satın alma modellerinin dışına çıkarak, müşterilerin marka ile farklı kanallar aracılığı ile kurduğu her etkileşimi takip etmeye odaklanan sofistike programlar haline gelmişlerdir. Akıllı pazarlama uzmanları sadakat verilerini inceleyerek müşterilerini daha iyi tanımaya ve pazarlama becerilerini daha etkili şekilde kullanmaya başlamışlardır.

Yazıda müşteri sadakatini arttırmak için kullanılabilecek yedi trendi bulabilirsiniz.

Hedef Sayfa Başarısına Ulaşmak İçin 6 Yeni Kural

Hedef Sayfa Başarısına Ulaşmak İçin 6 Yeni Kural

Girişimlerin, küçük ve orta ölçekli firmaların çoğu zaman sınırlı pazarlama bütçelerine, zamana ve kaynaklara sahip oldukları bilinen bir gerçektir, bu yüzden bu kaynakları akıllıca değerlendirmek gerekir. E-posta pazarlama kampanyaları ve ücretli reklamlar bu şirketler tarafından yaygın olarak tercih edilir çünkü, harika sonuçlar sağlamaktadırlar. Bununla birlikte, bu yaklaşımları tercih etmiş ancak beklediğiniz sonucu görememişseniz önemli bir noktayı atlıyor olabilirsiniz: etkili hedef sayfalar. Aşağıda başarılı hedef sayfalar oluşturmak için kullanabileceğiniz taktikleri bulabilirsiniz.

Yapay Zeka ve SEO Performansı Etkileri

Yapay Zeka ve SEO Performansı Etkileri

Yapay zekâ ve SEO Performansı etkileri açısında derin öğrenmeyi kullanan arama pazarlamacıları, basit gözlemlerin ötesine geçebilir ve kullanıcı davranışında yeni kalıplar keşfedebilirler.

Bu makalenin daha iyi anlaşılabilmesi için, ilk olarak bu tanımlara göz atalım: 

Faydasız Blog Savaşında Nasıl Galip Gelirsiniz? -1

Faydasız Blog Savaşında Nasıl Galip Gelirsiniz? -1

Fazlasıyla çaba gerektirmesine rağmen blog yazımı genelde içerik pazarlama oyununa girmek isteyen herkesin temel adım olarak kabul ettiği bir konsepttir: bu teknik çok sayıda yaratıcı olasılık ve yaklaşım barındıran ve fazla uzmanlık gerektirmeyen bir içerik pazarlama yöntemidir.

içerik Pazarlama Uzmanlarının Favorisi 4 Araç

Hepimizin sevdiği uygulama ve araçlar bulunur bugün  daha başarılı bir iş hayatı ve içerikler üretmemiz için vazgeçilmez uygulamaları sizlerle paylaşıyoruz.

Bilinçaltı Reklamcılığı Tarihi

Bilinçaltı Reklamcılığı Tarihi

Bu aralar nöro pazarlama alanında epey fazla kaynak araştırıyoruz her ne kadar inovasyon ve pazarlama alanında faliyet göstersekte bizlerde tüketiciyiz  ve bu tarz şeyleri etik bulmuyoruz. Onun için bilinçaltı reklamcılığı tarihi  yazımızda insanların bilinçaltına işlemeyi anlatmayacağız. Yazıyı yazma amacımız tüketici olarak daha da bilinçlenmemiz ve Bilinçaltı reklamcılığını dünden bugüne kullanım alanlarını anlatarak önlem alınmasını sağlamak.

Ayna Nöronlar Satın Alma Davranışımızı Etkiliyor – Nöro Pazarlama

8 Adımda Sosyal Medya Stratejisi

8 Adımda Sosyal Medya Stratejisi