Dijital Pazarlama

Google ve Facebook’un Dublin ve İstanbul ofisleriyle gerçekleştirdiğimiz yüzlerce saatlik toplantılar, yönetilen büyük reklam bütçeleri, iletişim ve pazarlama kitaplarından edindiğimiz bilgiler, tasarım yeteneğimiz, geliştirdiğimiz dijital pazarlama stratejileri, teknik bilgimiz ve uygulamalarımız ile şirketinizin Dijital Pazarlama’dan beklentilerini karşılarız.

 

Verimli dijital pazarlama strateji ve teknikleri, yüksek dönüşüm oranları ile siz de daha az maliyetle daha yüksek karlılık oranları elde edin.

Google Ads Hizmetleri

Google Türkiye ekipleriyle birlikte organize halde, tüm sertifikalara sahip bir ekip tarafından Profesyonel Google Ads çözümleri.

Sosyal Medya Yönetimi

Yaratıcı çalışmalar, yüksek kaliteli tasarımlar,  Facebook ve Instagram Dublin ofisleri ile birlikte organize olarak+ 5 Milyon ₺ reklam yönetimi tecrübesi.

Organik Çalışmalar

1.sayfa üst sıralarda bulunmak için SEO çalışmaları, kullanıcı deneyimi, mailing  ve içerik üretimi.

Yardımcı Araçlar

Daha başarılı işlere imza atmak için dünyaca ünlü yardımcı araçların kullanılması ile birlikte verilerin geliştirilmesi.

Daha az maliyet, daha yüksek kazanç oranları.

Fark yaratan tasarımlar, sosyal medya yönetimi, Google Ads ve sosyal medya reklam yönetimi ve hesap geliştirmeleri, organik dijital pazarlama çalışmaları ile satışları, dönüşümleri, marka itibarını ve müşteri sadakatini arttırırız.