Nöropazarlama

Pazarlamada önemli rol oynayan web siteleri doğru yapılandırılmadığı zaman ziyaretçilerde negatif etki bırakır. Tracking sistemiyle web sitesi ziyaretçilerinin davranışlarını detaylı bir şekilde izliyor, analiz ediyor ve aksiyon alıyoruz.

Web sitenize giren ziyaretçilerin mouse hareketleri analiz edilerek sıcaklık haritası oluşturulur. Bu harita ile web sitenizin daha az ilgi çeken bölümleri tespit edilir.

İnternet sayfanızın hangi bölümlerinin daha çok tıklama aldığı tespit edilir. Analiz sonucu tekrar yapılandırdığımız web sitesinde ziyaretçilerin satın alma , formd doldurma gibi eylemlere geçmeleri için bu verilerden yararlanırız.

Web sayfalarınızın üst ve alt bölümlerinin incelenip incelenmediğini bu harita sayesinde analiz ederiz. Eğer bir sayfada alt bölümlere inme ve inceleme söz konusu değilse o sayfayı daha kısa tutar ve okunurluğunu arttırırız.

İnternet sitesine giren kullanıcıların akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlardaki davranışlarını inceler sayfalarınızı bu cihazlarla etkileşimi arttıracak şekilde kurgularız.

Sitenizin kullanıcı deneyimini arttırmak için ziyaretçilerin sayfa içi ve sayfalar arası davranışlarını kayıt altına alıyor ve web sitenizi kullanıcı dostu hale getiriyoruz.

Ziyaretçilerinize web sitesinde geçirdiği deneyim hakkında geri bildirimde bulanabileceği bir eklentiyi de beraberinde sunuyoruz.