Marka imajını geliştir.

 Marka imajı, sadece havalı bir logo veya iyi yerleştirilmiş bir reklamdan çok daha fazlasıdır. Ürün ve hizmetlerimiz ile markanızın imajı gelişsin.

Hedef Kitleni Belirle.

Hizmetleriniz veya ürünleriniz için hedef kitleyi belirlemek, marka imajı oluşturma sürecinizin, özellikle pazarlama çalışmalarının tüm alanlarını etkileyecek ve fayda sağlayacak bir uygulamadır. 

Misyonu Geliştir.

Şirketinizin en çok tutku duyduğu şeyin açık bir ifadesini yani misyonunuzu oluşturmak en önemli şeydir. Misyonunuzu ve misyon cümlenizi geliştirerek, markanızı hedef kitlenize en doğru şekilde yansıtıyoruz.

Rakipleriniz Detaylı Analiz Edilsin

En büyük marka imajı oluşturma hedeflerinden biri de rakiplerden farklılaşmadır. Bir müşteriyi ikna etmek için farklılıkları öne çıkaracak çalışmalarımızdan faydalan.

Yeni Teknoloji Ürünlerimiz ile Farklılaş.

Snapper

Özel Snapchat ve Görüntü Filtreleri ile müşterilerine eğlenceli bir deneyim yarat, markanı ölümsüzleştir.

Detaylar

Socialmat

Markanız Twitter ve Instagram’dan paylaşıldığında veya müşteriler istediğiniz bir eylemi gerçekleştirdiğinde, onlara hediyeler ver. Marka imajını ve müşteri deneyimini geliştir.

Detaylar

Visionmat

Socialmat ve Snapper’ın bir arada kullanılabildiği Visionmat ile hediyeler dağıt, vizyonunuzu müşterilere aktararak marka prestijini güçlendir.

Detaylar

Inovanka hizmet ve ürünleri ile Müşteri Deneyiminizi geliştirmek için hemen iletişime geç..