Markanızın değerini Müşteri Deneyimi ile arttırın.

Mutlu müşteriler deneyimlerini bir çok kişiye, mutsuz müşteriler ise çok daha fazla kişiye anlatır.

Daha Başarılı bir Marka Olmak İçin

Araştırma şirketlerinin verilerine göre müşteri deneyiminizi geliştirmek, markanıza %84 oranında gelir artışı ve %79 oranında daha az maliyet fırsatlarını sunabilir.

Müşteri Deneyimi vizyonunuzu oluşturun.

Mükemmel bir Müşteri Deneyimi tasarlamak için sunduğumuz stratejinin en önemli parçalarından biri, müşteri odaklı bir vizyon geliştirmektir. Müşteri Deneyimi Vizyonu, markanızın geleceğe daha güvenli bakmasını sağlayacaktır.

Müşterilerinizi çok iyi tanımlayın.

Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini tam olarak anlayarak üretilen çözümler, markanızın başarısına doğrudan etki eder. Bu yüzden, Müşterilerinizi tam anlamıyla tanımanıza yardımcı olacak Müşteri Personalarının Belirlenmesi son derece önemlidir.

Müşterileriniz ile duygusal bağ kurun.

Satışlardan önce ilişki geliştirmeye odaklanın. Çünkü müşteriler, geliştirilen Marka Toplulukları ile markaya duygusal olarak bağlanmakta ve markayı en az 3 kat daha fazla önermektedir. Bununla birlikte yeniden satın alma olasılıkları da 3 kat artmaktadır.

Ve Büyük Ödüle Ulaşın.

Mükemmel bir Müşteri Deneyimi oluşturma stratejisine uygun olarak, online ve offline kaynakların, ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi Markanıza ayrıcalık katar. Verilen emeklerin karşılığını; Müşteri Memnuniyeti, Ciro ve Kârlılık Artışı olarak alırsınız.

Müşteri deneyiminizi birlikte geliştirmek için Inovanka ile iletişime geçin.